Valodas izvēle

index

Тренинги, семинары
О нас
Специалисты
Контакт
Направления
Центр психологии
Обучение
Школа Цигун
Холотропное дыхание
Расстановки
Отзывы
Библиотека
Фото, видео
Поэзия
Хохоталка
Календарь событий
Наши друзья
 
 

samopoznanie.lv

"Mīlestības kārtības" Berta Hellingera sistēmiskie ģimenes uzstādījumi

argaiv1572

19. 26. 11.2017 plkst. 18:00 līdz 21:00;

19.11. seminārs, no plkst. 11:00 līdz 18:00.(Rīgā. K.Barona 119)

"Расстановки по методу Б.Хеллингера и Системное моделирование"

Вечерние группы: 19 и 26 октября с 18:00 до 21:00, Рига!

Расстановки в Риге: + 371 26987171; This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

467426

 

Seminārs ir piemērots tiem, kas vēlas sakārtot svarīgus dzīves jautājumus, apzināties kā dzimtas un ģimenes saknes ietekmē dzīvi, uzlabot attiecības ar tuvajiem cilvēkiem, atrast labāko risinājumu sarežģītās dzīves situācijās, izmainīt savu dzīvi, pārvarēt attiecību un mīlestības krīzes, dzīvot laimē un mīlestībā.

Dvēsele meklē sevi, savu vietu, savu mājvietu, dvēselei nepieciešama sapratne un rūpes, dvēselei nepieciešama viņas vērtību atzīšana. Dvēseli nepieciešams atzīt kā likumīgu un cienījamu daļu, kurai jāieņem sava cieņpilnā vieta cilvēka sistēmā.

Uzstādījums ir dvēseles attēls, kas dod iespēju ieraudzīt, kas notiek pašos tās dziļumos, pieskarties lietām, ko nevar nekā citādāk novērot.

Sistēmiskie uzstādījumi ir uz risinājumu orientēta īslaicīgās terapijas metode. Metodes pamatā ir vācu psihoterapeita Beta Hellingera sistēmiski fenomoloģiskā pieeja.

Atbilstoši šai metodei jebkurš cilvēks pieder noteiktai sistēmai, ģimenei. Berts Hellingers atklāja kārtību, kas vada sistēmu, ko bieži nav iespējams apzināt personas (cilvēka) līmenī. Sekošana šai kārtībai, likumiem nodrošina pilnvērtīgu un piepildītu dzīvi gan cilvēkiem, gan organizācijām.

Uzstādījumu laikā kļūst redzami ne tikai konflikti, slimību un nelaimes gadījumu iemesli, bet arī parādās iespējas izdziedināties un izmainīt smagus likteņus un sarežģītas ģimenes situācijas.

000001-small

Metode, izmantojot ģimenes informācijas lauku, kas ne vienmēr ir pieejams ar apzināto daļu, palīdz atrisināt tādas problēmas, kuru izcelsmes sakne ir meklējama mūsu dzimtas vēsturē. Ar uzstādījumu palīdzību var jebkuru dzīves situāciju atrisināt, tas kļūst par spēcīgu impulsu vēlamajām izmaiņām visos dzīves līmeņos.

Uzstādījumi ir noderīgi šādos gadījumos:

 • Sarežģījumi vīriešu - sieviešu savstarpējās attiecībās, laulāto attiecībās, gadījumos, kad nespēj ar labu izšķirties no iepriekšējā partnera, nespēja izveidot attiecības ar pretējo dzimumu.
 • Savstarpējās attiecības ļoti saspringtas, viņās nav miera, ir milzīga cīņa, konflikti, upura sajūta, bailes izdarīt kaut ko sliktu.
 • Neauglība, bezbērnu laulība
 • Smagas slimības un psihosomatiska
 • Bērnu slimības un bērnu uzvedības traucējumi
 • Psiholoģiskās traumas un nelaimes gadījumi
 • Problēmas ar distanci/tuvību, bailes, fobijas
 • Bezcerības sajūta, pesimisms, depresija, ko nevar izskaidrot skatoties uz reālo cilvēka dzīves situāciju
 • Nespēja priecāties un gūt baudījumu no dzīves
 • Kad ģimenē bijušas smagas situācijas, piemēram, agri kāds no ģimenes nomiris (tajā skaitā aborti), pašnāvības, daudz nelaimes gadījumu, psihozes utt.
 • Cilvēks nezin un nevar atrast savu vietu dzīvē, „jūtas ne kā savā ādā”
 • Uzvedība, jūtu izpausme ir neadekvāta, pretrunīga.

ef46943835b6

Grupā var piedalīties:

 • Kā novērotājs.

Novērotājs ir bez jebkādiem mērķiem un nolūkiem, ar atvērtu sirdi pret visu. Saņem priekšstatu par to, kas ir ģimenes uzstādījumi un sāk dziļāk saprast procesus, kas norit viņa ģimenē.

 • Kā aizvietotājs.

Piedalīšanās citos uzstādījumos kā aizvietotājam var būt tik pat nozīmīga kā sava uzstādījuma uzstādīšana. Citiem dalībniekiem tāda piedalīšanās sniedz dziedināšanu un dziļi izmaina attieksmi pret dzīvi.

 • Kā „klients”

Novērojot uzstādījumus un iespējams esot aizvietotāja lomā kādā uzstādījumā jums taps skaidrs vai vēlaties uzstādīt savu ģimenes uzstādījumu.

Uzstādījums jums dos iespēju ieraudzīt un izmainīt to ietekmi, ko rada ģimenes attiecību samezglojumi un kā tie ietekmē jūs un jūsu ģimenes locekļus, un pie tam nav nepieciešama ģimenes locekļu klātbūtne.

Uzstādījums ļaus ātri ieraudzīt problēmu vietas, slēpto dinamiku cilvēku attiecībās.

Uzstādījums palīdz ieraudzīt un atšķetināt problēmu kamolus, kas aptver vairākas paaudzes un traucē būt laimē un mīlestībā.images

Risinājumi, kas tiek atrasti uzstādījumos atbrīvo lielu enerģiju, kas kļūst par resursu vēlamajām izmaiņām un veido spēcīgu pamatu nākotnei.

Psihologi praktiķi šo metodi ir atzinuši kā pašu vienkāršāko un pašu efektīvāko dzīves situāciju atrisināšanai. 200 stundas psihoanalīzes savietojas vienā uzstādījumā. Un 70 % iemesli daudzām psiholoģiskajām problēmām un slimībām ir ģimenes saišu un vēstures problēmas.

Pieteikšanās semināram: +371 26987171;   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

www.samopoznanie.lv

www.rasstanovki.eu

 

/spanspan style=span style=

Comments (0)

Subscribe to this comment's feed

Write comment

smaller | bigger
security image
Write the displayed characters

busy
 
Поиск по сайту
February 2018 March 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Post New Event Post New Event